','

' ); } ?>

Amsterdam Turu ve Gezilecek Yerler Güncel 2022

Amsterdam Turu ve Gezilecek Yerler Güncel 2022, ilk kez ziyaret ediyorsanız, indi bindi otobüs turu mükemmel bir seçenektir. İndi bindi bileti, şehrin başlıca turistik mekanlarının çoğuna erişmenizi sağlar. Şehrin en gözde turistik mekanlarının çoğunda duran otobüsler mevcuttur. Kanal teknelerinde gerçekleşen turlar da var. 24 saatlik veya 48 saatlik bir bilet satın alabilir ve şehirde ne kadar zaman geçirmek istediğinizi seçebilirsiniz.

Amsterdam turu, diğer bir seçenek de parkları keşfetmek için bisiklet kiralamak. Amsterdam’da bisiklet kiralama şirketleri var ama şehri gezmeye hazırlıklı olmalısınız. Çoğu bisiklet yola elverişli değildir ve şehrin sokakları insanlarla doludur. Bisiklete binmek isterseniz, kanalların yakınında bir bisiklet kiralama dükkanı bulabilirsiniz. Yine de bir süre yolda olmaya hazır olun.

Begijnhof Çiçek Pazarı her gün sabah 9’dan akşam 5’e kadar açıktır ve ailenizle keşfetmek için eğlenceli bir yerdir. Amsterdam’da ayrıca birkaç müze var, ancak hepsini ziyaret etmek için muhtemelen bir günden fazlasına ihtiyacınız olacak. Yüzen çiçek pazarına yaptığınız ziyaretten en iyi şekilde yararlanmak için, seyahatinizi mümkün olduğunca bunlardan biriyle planlamaya çalışın. Bunlara ek olarak, şehirdeki tamamı ücretsiz olan çeşitli sanat sergilerine göz atmak isteyeceksiniz.

 

Amsterdam Gezilecek Yerler

Popüler turistik yerlerden daha fazlasını görmekle ilgileniyorsanız, Amsterdam turu ücretsiz bir Amsterdam yürüyüş turu harika bir seçenektir. Ücretsiz Alternatif Tur, bir UNESCO kanal kuşağı, sokak sanatı ve Hollanda geleneklerini içerir. Bu turlar her gün 13:30’da hareket etmektedir. Yine de oyunları oynamak istiyorsanız ödeme yapmanız gerekecek. Amsterdam alkol oranı,  Ancak oyunlar ücretsiz değil. Bunun yerine, EUR 10-EUR 15’e mal olurlar. Bunlar, diğer ne dilersen öde yürüyüş turları ile uyumludur.

Amsterdam turunda yürüyüş turunuz için rehbere bahşiş vermek isteyip istemediğinizi de düşünmelisiniz. Rehber, şehrin tarihi hakkında çok bilgili olacak ve şehri büyüleyici bulacağınız bir şekilde sunacak. Turdayken rehbere bahşiş vermek ve sorumlu bir şekilde içmeyi unutmamak iyi bir fikirdir. Bütçeniz kısıtlıysa, ücretsiz bir tur mutlaka en iyi seçenek değildir.

Ücretsiz yürüyüş turu, şehri keşfetmenin ve şehrin zengin tarihi hakkında bilgi edinmenin harika bir yoludur. Şehir, çocuklar için uygun olmayan birçok cazibe merkezine sahiptir. Anne Frank’in evini gezmek, eski toplama kampındaki insanların yaşamları hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için mükemmel bir seçimdir. Aynı şekilde, Heineken Bira Fabrikası 1867’de Amsterdam’da kuruldu ve o zamandan beri faaliyetlerini başka bir yere taşıdı. Müze mutlaka görülmesi gereken bir yer ve Amsterdam turunuzda olmalı.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]