','

' ); } ?>

Halic Kongre Merkezi Nerede? Nasıl Gidilir?

Haliç Kongre Merkezi, Haliç olarak da bilinen Haliç’in kıyısında yer almaktadır. İstanbul’un en güzel semtlerinden biridir ve tarihi ile çağdaş tasarımın eşsiz bir karışımını sunar. Haliç Kongre Merkezi diğer İstanbul mekanlarından farklı olarak etkinlik alanına deniz ulaşımı sağlamaktadır. Haliç Kongre Merkezi’ndeki tesisler, çok çeşitli toplantı ve etkinlik seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca Haliç Kongre Merkezi, etkinliğinizin başarılı geçmesine yardımcı olacak birçok hizmet sunmaktadır.

Konferans merkezinde 3 sütunsuz toplantı odası ve bir toplantı odası bulunmaktadır. Bu odalar küçük ve orta ölçekli iş toplantıları için uygundur ve en son teknolojiye sahiptir. Otel ayrıca mükemmel hizmet ve konforlu bir ortam sunmaktadır. Büyük bir balo salonu 250 kişi kapasitelidir. Delegelerin rahatlığı için bir iş merkezi de mevcuttur. Haliç Kongre Merkezi, bir toplu taşıma merkezine yakın bir konumdadır ve uluslararası havaalanı için uygundur.

Haliç Kongre Merkezi Nerede

Pera Binası, konferanslar ve diğer etkinlikler için idealdir. 1.138 koltuk kapasitesi ile bu mekan konferanslar, sergiler, seminerler ve kurumsal toplantılar için mükemmel bir seçimdir. Oditoryum, Dolby Digital surround ses sistemi, LED ekranlar ve geniş ekran uygulamaları dahil olmak üzere en son teknoloji ile donatılmıştır. Oditoryum, Galeri 2 aracılığıyla Pera Binası’na bağlanmaktadır.

Haliç kongre merkezinin sahibi kim?

Haliç Kongre Merkezi, 2009 yılında 5. Dünya Su Forumu ile ulusal ve uluslararası toplantı sektörüne kapılarını açmıştır. Mülkiyeti İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait özel bir işletmedir.

Haliç kongre merkezinde ne var?

Oditoryumları, fuayeleri ve açık alanları ile kongreler, toplantılar, kültür & sanat etkinlikleri, ürün lansmanları, fuarlar, sergiler, kokteyller, gala yemekleri, düğün seremonileri, film galaları ve showlar gibi her türlü organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]