','

' ); } ?>

Parasailing Nedir? ve Fiyatları

Parasailing nedir, gitmeden önce bilmeniz gereken ilk şey, bir koşum takımına ve bir can yeleğine ihtiyacınız olacağıdır. Kilonuza ve tercihlerinize bağlı olarak solo, çift veya üçlü olarak gidebilirsiniz. Parasailing Mürettebatınız ne kadar yükseğe çıkabileceğinizi belirleyecek ve size deneyiminizin tadını çıkarmanız için ihtiyaç duyduğunuz kadar su verecektir. Yükseklik korkunuz varsa parasailing size göre olmayabilir. Uçma korkunuz varsa, sizin için güvenli olmayabilir.

Parasailing Ne Kadar

Dikkat etmeniz gereken birkaç önlem var. Birincisi can yeleği giymek. Bu sizin kendi güvenliğiniz içindir. Parasailing, iki veya üç kişi ile paraşüt yapmayı seçerseniz, partneriniz de yanınızda bağlanacaktır. Aktivite sırasında bir emniyet kemerine bağlanacaksınız, ancak bunun paraşütü yönlendirmekle ilgisi yok. Islanmanız veya yardıma ihtiyacınız olması durumunda acil durum prosedürlerini bilmeniz önemlidir.,

Parasailing antalya, hakkında bilinmesi gereken ikinci şey ise tehlikeli olmadığıdır. Mevcut en güvenli eğlence aktivitelerinden biridir. Altı yaşındaki çocuklar bile etkinliğe katılabilir ve yetişkinler ve her yaştan çocuklar için tamamen güvenlidir. Etkinliğin iki aşaması vardır. Havada yelken açmaya başlayacaksınız ve tekrar tekneye ineceksiniz. Havada olduğunuzda, paraşütünüzü kontrol edebileceksiniz.

Parasailing fiyatları kulağa korkutucu gelse de oldukça güvenli bir spordur. Havada süzülen ve güvenle ineceksiniz. Bu, forma girmek ve kilo vermek için harika bir yoldur. Diğer herhangi bir sporda olduğu gibi, ilgili riskler vardır, ancak bu riskler minimumdur. Seçtiğiniz paraşüt türü ne olursa olsun, her yaş için güvenlidir. Bunu yapmanın sizin için ne kadar kolay olduğuna şaşıracaksınız.

Parasailing‘in en güzel yanı yolculuktur. Manzaranın nefes kesici manzaralarını büyük bir yükseklikten çekmenizi sağlayan heyecan verici bir spordur. Parasailing‘in en heyecan verici kısımlarından bazıları, maksimum yüksekliğe ulaştığınız ve hedef bölgeye uçtuğunuz zamandır. Ayrıca havada uçarken deniz canlılarını, balık sürülerini ve diğer ilginç şeyleri görebileceksiniz. Bu yüksekliğe ulaşmak heyecan verici bir deneyimdir ve bu heyecan uzun süre sizinle kalacaktır.

Parasailing Fiyat

Avrupa’da parasailing popüler bir spordur. Müsabakalarda, paraşüt maksimum yüksekliğe çekilir ve ardından hedef bölgeye uçmak için serbest bırakılır. Bu spor 80’lerin başında gelişti ve ilk olarak 80’lerin ortalarında oynandı. O zamandan beri, dünya çapında yarışmalar düzenlendi. Bu yarışmalara çeşitli ülke ve şehirlerde katılabilirsiniz. Ve eğer yükseklik korkunuz yoksa, bu dünyanın sonu değil.

Deniz Paraşütü Parasailing fiyatları ortalama olarak kişi başı 250 TL’den başlayarak 500 TL’ye göre değişiklik göstermektedir. Kişi başı fiyatları çift kişilik fiyatlara oranla daha tuzludur. Kişi başı 250 TL iken iki kişilik fiyat 500 TL tarzı kampanyalar yapılmaktadır.

 

Parasailing ücreti ne kadar?

Deniz Paraşütü Parasailing fiyatları ortalama olarak kişi başı 250 TL’den başlayarak 500 TL’ye göre değişiklik göstermektedir. Kişi başı fiyatları çift kişilik fiyatlara oranla daha tuzludur. Kişi başı 250 TL iken iki kişilik fiyat 500 TL tarzı kampanyalar yapılmaktadır.

Parasailing ne kadar yükselir?

eğlence sektöründe ticari faaliyetlerde ortalama yükseklik 100 ila 150 metredir. Ortalama uçuş süresi 15 ila 30 dakika arasında şirketten şirkete değişir.

Parasailing tehlikeli mi?

deniz paraşütü parasailing güvenlik açısından oldukça güvenli teknik bilgi gerektirmeyen bir aktivite olduğundan büyük bir hızla bütün ülkeye yayıldı.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]