','

' ); } ?>

Kumburgaz Nerede? ve Kumburgaz Otelleri

Çevreyi görmek istiyorsanız Kumburgaz‘a seyahat etmek harika bir fikir. Bu kasaba birçok farklı konaklama türü sunar ve hem kişisel hem de grup gezileri için iyi bir seçenek olabilir. Kumburgaz’a gitmek için en uygun tren ve otobüs saatlerini bulmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca fiyatlar ve güzergahlar hakkında bilgi sağlar.

Kumburgaz nerede, tahmini nüfusu 11.949 olan İstanbul, Türkiye’de küçük bir kasabadır. Ankara’nın 242 mil (veya 390 km) batısında yer alır. 3 saatlik UTC farkı ile Avrupa / İstanbul saat dilimindedir. Kumburgaz’ı ziyaret etmeyi planlıyorsanız, en yakın havalimanının 18 mil (veya 28 km) uzaklıkta bulunan Atatürk Uluslararası Havalimanı olduğunu bilmelisiniz.

Kumburgaz Nerede?

Kumburgaz Marin Princess Hotel, İstanbul’da zarif bir oteldir. 2 yüzme havuzu, fitness merkezi, Türk hamamı ve çatı terası sunmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi ve özel otopark sunmaktadır. Bazı odalarda spa küveti, bazılarında ise geniş bir oturma alanı bulunmaktadır. Kumburgaz Marin Princess Hotel‘de dünya mutfağından yemekler sunan bir restoran da bulunmaktadır. Kumburgaz Marin Princess Hotel, plaja sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir ve Atatürk Havalimanı’na 35 dakikada ulaşabilirsiniz.

Kumburgaz nasıl bir yer?

Kumburgaz, 8 kilometre uzunluğunda bir sahil şeridine sahiptir. 1988 yılına kadar Çatalca ilçesine bağlı olan Kumburgaz, 1988’de Büyükçekmece’nin ilçe olmasıyla, bu ilçeye bağlanmıştır. Rumlar’ın yaşadığı dönemlerde, kumunun bol olması nedeniyle Kumburgaz‘a “Konumyo” denirmiş.

Kumburgaz hangi denize bağlı?

İstanbul ilinde yer alan Marmara Denizi kıyısında bulunan ve 1892 hektarlık alana sahip olan bir belde olarak bilinir. 8 km kadar uzunluğa sahip bir sahil şeridi var yılındadır. 1988 yılına kadar bu beldenin Çatalca ilçesine bağlı olduğu bilinmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]