','

' ); } ?>

Amsterdam Bira Fiyatları Ve Alkol Oranı

Amsterdam bira‘sının tadını çıkarabileceğiniz birçok yer var. En iyi bilinen ve muhtemelen en iyi yerlerden biri, eski bir manastırın bulunduğu yerde bulunan De Bekeerde Suster’dir. Manastır 1450 yılında kurulmuş ve yüzyıllardır orada bira üretmektedir. 1535 yılında eski manastırı onurlandırmak için bir bira fabrikası olarak açıldı. Bugün, bira fabrikası 60’tan fazla farklı biraya ev sahipliği yapıyor.

Eşsiz yerel biraları denemek isterseniz, Nes’teki Bierfabriek’i ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Bu modern bar, masanın hemen yanında musluklara sahiptir. Restoran,  amsterdam bira severler arasında popülerdir ve ünlü Dam Meydanı’na sadece 2 dakikalık yürüme mesafesindedir. Yerel biraları tatmanın en iyi yolu, şehirde bulunan bira fabrikalarını gezmektir. Hepsini keşfetmeyi unutmayın!

Amsterdam bira olarak en popüler bira fabrikalarından biri olan Herfstbok, 1985’ten beri var ve eşsiz ve lezzetli bir bira denemek için harika bir yer. İlk malt hasadından yapılır ve en eşsiz Hollanda birasıdır. Amsterdam‘daki diğerleri kadar yaygın olmasa da, şehrin kültürünü deneyimlemenin harika bir yolu. Diğer bira fabrikalarının çoğunun aksine, açık renkli lagerlerden koyu stoutlara kadar hepsi raflarda bulunabilen çok çeşitli biralar bulacaksınız.

Amsterdam İçki

Amsterdam içki, Oedipus bira fabrikasının genel merkezi, Amsterdam-Noord‘da, IJ’nin karşısında, çoğu barda bulabileceğiniz bir merkeze sahiptir. Pub, şehrin en eski ve en ünlülerinden biridir. Otantik bir Hollanda birası arıyorsanız, Oidipus başlamak için harika bir yerdir. MannenLiefde onların amiral gemisi birasıdır, bu yüzden biraz bulmak için çok uzağa gitmenize gerek kalmayacak.

Popüler biralarının yanı sıra Amsterdam birası, benzersiz bira stilleriyle de tanınır. En popüler çeşitler Amstel, IPA ve Guinness’tir. Grolsch gibi daha uygun fiyatlı seçenekler de var. Bütçeniz kısıtlıysa, en ucuz seçenek ülkenin en popüler birası olan Amstel’dir. IPA en popüler seçimdir. Bira fabrikalarının geri kalanı, şehri tekneyle veya yürüyerek keşfetmek için mükemmeldir.

Amsterdam Bira Alkol Oranı

Amsterdam bira bulmak zor olabilir. Ancak bu kadar çok farklı bira türü ile damak zevkinize uygun olanı bulmak çok kolay. Bir zanaat birası, geleneksel bir Hollanda birasından daha pahalıdır, ancak Hollanda’da bir IPA’nın mükemmel bir örneğini bulabilirsiniz. Bir zanaat birası özel bir şekilde yapılır ve ilginç bir geçmişi vardır. Dünyanın diğer bölgelerinde bulmak genellikle daha zordur, ancak bu çabaya değer.

Amsterdam’dayken, bazı bira fabrikalarını ziyaret ettiğinizden emin olun. Oradayken, yerel biralardan bazılarını denediğinizden emin olun. Amsterdam bira nerede üretiliyor, biracılık geleneği, şehrin hala gelişen bir ticaret merkezi olduğu orta çağa kadar uzanıyor. Bira fabrikalarının pilsnerleri hala şehrin en popüler biralarından biridir. Hollandalı pilsner, Hollanda’da demlenen ilk kişiydi, ancak popülaritesi o zamandan beri azaldı.

Amsterdam Bira Fiyatı nedir?

50 lik Amsterdam Depozitosuz Şişe: 34,00 TL

50 lik Amsterdam Navigator Kutu: 34,00 TL

Amsterdam bira kaç TL?

Yüksek alkollü Amsterdam bira fiyatı 34,00 TL olmuştur. Grolsh Bira Fiyatı: 40,00 TL‘dir. Duvel Bira Fiyatı: 45,00 TL‘dir. Yukarıda belirtilen fiyatlar Anadolu Efes tarafından yayınlanan son zamlı fiyat listesidir.

Amsterdam bira ağır mı?

Belki 3 tuborg gold sonrası alınabilir. şeker hastası olmak için ideal biradır. içi şekerle dolu biradir. tek güzel yanı siyah renkli kutusudur.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]