','

' ); } ?>

Aydos Ormanı ve Aydos Mesire Alanı Nerede?

Aydos Ormanı‘nı duymuş olabilirsiniz ama ne olduğunu biliyor musunuz? İstanbul’da piknik ve yürüyüş için popüler olan bir bölgedir. Çamlarla kaplı tepeleri keşfedebilir ve panoramik İstanbul manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. İşte bölgede yapılacak en popüler şeylerden bazıları. Aydos Ormanı’nın neyle ilgili olduğunu keşfetmek için okumaya devam edin! Bazı yararlı tavsiyeler için okumaya devam edin!

Aydos Ormanı, tümü benzersiz ve tarihi dokulara sahip çeşitli daireler sunmaktadır. Proje ayrıca temiz hava ve 3.700 metrekare sosyal alan sunuyor. Aynı zamanda şehrin gürültüsünden ve karmaşasından harika bir kaçış. Aydos Ormanı’nın herkese sunacağı bir şey var. Aydos Ormanı, harika sosyal alanlarının yanı sıra güzel kiraz ağaçları ve güzel bir doğal manzara sunmaktadır.

Aydos Ormanı Nerede?

Aydos Ormanı tatil yapmak için harika bir yerdir. Ormandan gelen temiz hava paha biçilemez, Aydos Gölü manzarası ise paha biçilemez. Ayrıca barbekü partilerine katılabilir veya arkadaşlarınız ve komşularınızla partiler düzenleyebilirsiniz. Daha aktif bir şey arıyorsanız, gece kamp yapmayı veya balık tutmayı deneyebilirsiniz. Haftalık bir orman tatiline bile abone olabilirsiniz. Bu, çocuklu aileler için mükemmel bir seçenektir.

İstanbul’un Aydos Ormanı, temiz hava almak ve piknik yapmak için ideal bir yerdir. Saatlerce bisiklete binebilir, biraz yürüyüş yapabilir, hatta su birikintisi çevresinde jet ski turuna çıkabilirsiniz. Bisiklete binmeyi sevmiyorsanız, bir paintball oyununa gidebilir veya hedef atışınızı uygulayabilirsiniz. Aydos Ormanı, yoğun şehirden bir mola vermek için mükemmel bir yerdir.

Konum:

 

Aydos Ormanı hangi semtte?

Aydos Ormanı, İstanbul ilinde, Anadolu Yakası Kartal ilçesinin en kuzeyinde yer alan bir ormandır.

Aydosta mangal yapılır mı?

İsterseniz mangal yakabilir isterseniz da gölde balık tutabilirsiniz. Piknik için kendi mangalınızı yanınızda getirebilir ya da göl kenarında yer alan kendin pişir kendin ye mekanından hem etlerinizi hem de mangalınızı temin edebilirsiniz.

Aydos ormanında neler yapılır?

Güzel bir hafta sonu kahvaltısı için tercih edebileceğiniz ormanda, hafta sonu yürüyüşü/koşusu yapabilir, kamp yapabilir, gölde deniz bisikletine binebilir, doğayla iç içe keyifli vakit geçirebilir, Aydos Tepesi’nden muhteşem bir manzara seyredebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]