','

' ); } ?>

Darıca Hobbit Köyü Nerede? Nasıl Gidilir Bölge İncelemesi

Darıca Hobbit Köyü konumunda yapılabileceğiniz çok şey bulunuyor. Hobbitleri seviyorsanız Darıca Hobbit Evlerini ziyaret etmekten keyif alabilirsiniz. Giriş ücreti olmayan bir parkta. Parktaki diğer ilgi çekici yerler arasında basketbol, ​​tenis ve futbol sahaları, yürüyüş parkuru, bisiklet yolu ve halk plajı bulunmaktadır. Ayrıca çocukların eğlenebileceği çeşitli oyun alanları da bulunmaktadır. Deniz kenarında büyük bir park olan Darıca Millet Bahçesi yakındadır. Yeşillik canlandırıcı ve yatıştırıcıdır.

Bu köyün köylüleri çok cana yakın ve misafirperverdir. Kasaba da çok pitoresk. Köyün yerlileri İngilizce konuşur ve turistlere sorularıyla yardımcı olmaya isteklidirler. Ormandaki hobbit evleri, köyde gezilecek pek çok yerden sadece birkaçı. Bu yerler turistler arasında da popülerdir.

Darıca Hobbit Köyü hakkında daha fazla bilgi için web sitelerini ziyaret edin veya numaralarını arayın. Parkın adresi de dahil olmak üzere iletişim bilgilerini Park’ın resmi web sitesinde bulabilirsiniz. Web sitesi ayrıca yol tarifleri gibi yararlı bilgiler içerir. Ve kurgusal karakterlerin hayranıysanız, daha fazla bilgi için Darıca Hobbit Koyu web sitesine bakın. Ve fotoğraf makinenizi getirmeyi unutmayın – Darıca Hobbit Köyü web sitesi fotoğraflarla dolu.

Bunun yanı sıra Darıca‘daki eski küçük evleri (bölgeyi) de ziyaret edebilirsiniz. Daha sonra geceyi köylülerin toplandığı mahallede geçirebilirsiniz. Küçük ev alanı restore edildi ve şirin köyü tam olarak deneyimlemenize yardımcı olacak.

Darıca Hobbit Köyü Nerede?

Darıca hobbit köyü nerede?

Kocaeli’de yer alan bu hobbit evleri hem gezilmek için hem de çocuklarınız için mükemmel bir seçenek olarak düşünebilirsiniz detaylar yazımızda.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]