','

' ); } ?>

Hupalupa Aile Eğlence Merkezi ve Fiyatları

Hupalupa Aile Eğlence Merkezi ve Fiyatları, Bu eğlence dünyası, Ataşehir Metropol İstanbul’da yer almaktadır ve toplam 12.000 metrekare alana sahiptir. Her yaşa eğlence dolu bir gün yaşatan aile dostu bir mekan. Oyunlar her yaşa ve beceri düzeyine hitap edecek şekilde tasarlanmıştır ve en son teknoloji HUPALUPA’da mevcuttur. Ailelerin birlikte eğlenmesi için zengin oyun parkurları ve oyun alanları mevcuttur.

Ataşehir Metropol İstanbul’da bulunan HUPALUPA, çocuklara, ailelere ve her yaştan yetişkine eşsiz bir deneyim sunuyor. Park, gezintiler, oyunlar ve aktiviteler dahil olmak üzere en son teknoloji ve eğlence trendlerine sahiptir. Unutulmaz bir gün için mükemmel olan birçok interaktif sergi de var. Her yaştan insanı kucaklayan park, herkese eğlence dolu bir zaman sunuyor.

Hupalupa‘nın benzersiz ve yenilikçi tasarımı ve konumu, onu aileler için ideal bir yer haline getiriyor. Her yaşa açık eğlence merkezi 12.000 m2 alana sahiptir. Küçük çocuklardan büyükanne ve büyükbabalara kadar her yaştan ziyaretçiye açıktır. Parkta çok çeşitli gezintiler ve ilgi çekici yerlerin yanı sıra büyük bir kafe ve perakende mağazası bulunmaktadır. Logo, kahve fincanları, paket servis ürünleri ve kırtasiye malzemeleri gibi çeşitli öğelerde görüntülenir. Konuklar Hupalupa tema parkında vakit geçirebilir ve ömür boyu sürecek bir anı yapabilirler.

 

Hupalupa Nerede?

Ana şirketin HUPALUPA EXPO‘sunun bir parçasıdır. Diğer turistik mekanlardan farklı olarak, bu mekanda sergi biletleri satılmamaktadır. Bunun yerine, ziyaretçiler simülasyon ekipmanını deneyimlemek için bir oyun kartı satın alabilirler. Karttaki bakiye, bölgedeki diğer turistik yerler için ödeme yapmak için kullanılabilir. Sergiden sonra katılımcılar oyun kartlarını  hupalupa‘da oyun oynamak için kullanabilirler.

Hupalupa giriş ücreti, Laparocerus undatus’un bir alt türüdür. Daha ince bir kafaya, göz çapına paralel bir kürsüye ve erkek metatibia üzerinde bir terminal mahmuza sahiptir. L. undatus ile benzerliğine rağmen, daha yuvarlak bir kafa ve daha geniş bir taban ile karakterize edilen belirgin bir görünüme sahiptir.

 

Hupalupa Fiyat?

1 saatlik trambolin parkuru kişi başı 55 TL,

25 dakika tırmanma parkuru 35 TL, 25

dakika denge parkuru 45 TL

Ayrıca 2-8 yaş arası çocuklar için özel olarak ayrılmış alanda çocuk başı 55 TL vererek bütün gün kalabilmeniz mümkün.

 

Hupalupa Konum

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]