','

' ); } ?>

Polonezköy Kahvaltı Mekanları Nerede?

Polonezköy kahvaltı mekanı gür yeşilliklerle çevrilidir ve dinlendirici bir hafta sonu için harika bir yerdir. Ahşap bir yel değirmeni ve orman yoluna doğrudan bağlantı vardır. Ayrıca ailelerin uğrak noktası olan bir çocuk parkı da bulunmaktadır. Restoran, halka kesilmiş patates kızartması ve ev yapımı reçelleriyle ünlüdür. Yerde, müşterilerinin yemeklerini beklerken şirketini tutan Cabbar adında bir papağanı bile var. Buradaki fiyatlar nispeten uygun ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli kahvaltı seçenekleri var.

İstanbul’da otelde kalmanın en güzel yanlarından biri de kahvaltı seçenekleri. Polonezköy kahvaltı mekanları Güne başlamak için iyi bir yer, iyi bir kahvaltıdır. Bölgede hem kahvaltı hem de brunch servisi yapan çok sayıda restoran ve kafe bulunmaktadır. Bu yerlerin çoğu aslında oteldir ve mükemmel hizmetler sunar. Konukların kahvaltının tadını çıkarmaya teşvik edilir. Civarda lezzetli ve sağlıklı bir kahvaltı arıyorsanız Polonezköy tam size göre.

Eşsiz bir Türk kahvaltısı denemek istiyorsanız Polonezköy’e gitmelisiniz. Polonezköy kahvaltı yerleri, lezzetli kahvaltılarının yanı sıra dinlendirici bir sabah için birçok seçenek sunuyor. Polonezköy’de lezzetli yemekler sunan çok sayıda kafe ve restoran bulunmaktadır. Bazı yerler aynı zamanda otel, bazıları ise restoran veya kafe olarak hizmet veriyor. İster sıradan bir brunch olsun, isterse zengin bir brunch olsun, ihtiyaçlarınıza en uygun yeri seçebilirsiniz.

Konum:

Polonezköy Tabiat Parkı içinde ne var?

Gürgenden kestane ve ıhlamura, karayemişten dağ muşmulasına kadar çok çeşitli bitki türleri bulunuyor. Bunun yanı sıra tilki, yaban domuzu, sincap, sansar ve geyik gibi çok sayıda farklı hayvan türleri de Polonezköy Tabiat Parkı‘nda bulunuyor.

Tabiat parkında mangal yapılıyor mu?

Evet ama Tabilat parkında belirlenmiş alan içerisinde mangal yakabilir bu dogal güzelliklerin tadını cıkarabilirsiniz hatta bazı piknik masaları göletin hemen kenarında muhteşem manzaraya sahip.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]